+ Köprübaşı Forum » FORUM KURALARI,UYARILAR ,İSTEKLER » ÖNERİ,İSTEK VE ELEŞTİRİLERİNİZ
Sayfa: [1]
Konu: Şair Reklam Yazarı Hasan Sancak 50 Şiir Kitabına Destekçi Arıyor!  (Okunma Sayısı 2668 defa) Seçenekler Arama
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 06 Ağustos 2011, 22:47 »
REKLAM YAZARI
» Yeni Üye
*


Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 40

SÖZ KONUSU VATANSA,GERİSİ TEFERRUATTIR.

WWW
Şair Reklam Yazarı Hasan Sancak 50 Şiir Kitabına Destekçi Arıyor!

Dünya ve Türkiye’de En Çok Reklâm Senaryosu Kopyalanan Kişiyim.


Dünyadaki İlk Gerçek ‘Rüya’ Gıda Işınlama Reklamı Bana Aittir!..

Google’ye Noter Onaylı ‘Rüya’ Yazıp Okuyunuz!

Dünyadaki İlk Gerçek Kabus Soba Zehirlenmesi Kısa Filmi Bana Attir.

Soba Zehirlenmesi İlk Gerçek ‘Kâbus’ Kısa Filmimi VİDİVİDO’ da Seyrediniz.
http://www.vidivodo.com/153857/sessiz-olum

(Tıklanmıyorsa, Linki Adres Çubuğuna Kopyalayıp Enter Tuşuna Basınız.)

Saygıdeğer Okuyucu,
ÇIKAN ŞİİR KİTAPLARIM:(
O' DUR) ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ATATÜRK ŞİİRLERİ (2000)
ONLAR ANALARIMIZ -ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ANNE ŞİİRLERİ (2003)
BENİM ANNEM MELEKTİ ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ANNE ŞİİRLERİ ('2005)

Şiir kitaplarımdır.5O taneden fazla şiir kitabımla,5000 tane şiirim bulunmaktadır.Şiir kitaplarıma desteklerinizi bekliyorum. Milli kültüre destek olanların iç ve dış karton kapaklarında,renkli olarak,  en güzel şekilde tanıtımı yapılacaktır. Belediye başkanlarının yaptığı icraatlar şiirleştirilir. İl ve ilçelerin en güzel şekilde şiirle tanıtımı yapılır.

BENİM ANNEM MELEKTİ


TÜRÜ ŞİİR
112 SAYFA
FİYATI   5 LİRA

Türkiye İçin Geçerlidir.Destek ve Kitap İsteme Adresi:

PTT HESAP NO : 8771827

BENİM ANNEM MELEKTİ
ŞİİR KİTABIMDAN ELİMDE 550 TANE KALDI.BU ŞİİR KİTABIMA DESTEK BULDUĞUMDA BİN TANE DAHA BAŞKA BİR ŞİİR KİTABIM OKUYUCULARLA BULUŞMUŞ OLACAKTIR.ŞİİR KİTABIMI ALARAK,YENİ ÇIKARTACAĞIM ŞİİR KİTABIMDA İSMİNİZ, UNVAN VE BULUNDUĞUNUZ İLİN ADI YAZILARAK KİTABIMA DESTEK OLABİLİRSİNİZ.

ANNE VE BABALAR,
ÇOCUKLARINIZA,EVLATLARINIZA  ALACAĞINIZ HEDİYE KİTAP OLSUN1

Kıymetli Okuyucu,

BENİM ANNEM MELEKTİ!


12 AĞUSTOS 2004 YILINDA ALMANYA’DA VATANIM VATANIM DİYEREK VEFAT EDEN BİRİCİK ANNEM MERHUME EMİNE SANCAK İÇİN KALEME ALINMIŞTIR.ŞİİR KİTABIM TAMAMEN ANNE ŞİİRLERİNDEN OLUŞMAKTADIR.NE YAZIK Kİ ÜLKEMİZDE MİLLİ KÜLTÜRE DESTEK OLACAK BELEDİYE BAŞKANLARI,İŞADAMLARI YOK DENECEK KADAR AZDIR.VARSA BİLE ONLARA SESİMİ DUYURAMADIM.
BENİM ANNEM MELEKTİ
ŞİİR KİTABIMDAN ELİMDE 550 TANE KALDI.BU ŞİİR KİTABIMA DESTEK BULDUĞUMDA BİN TANE DAHA BAŞKA BİR ŞİİR KİTABIM OKUYUCULARLA BULUŞMUŞ OLACAKTIR.ŞİİR KİTABIMI ALARAK,YENİ ÇIKARTACAĞIM ŞİİR KİTABIMDA İSMİNİZ, UNVAN VE BULUNDUĞUNUZ İLİN ADI YAZILARAK,BİR DE KİTAPLARIMIN KARTON KAPAKLARINDA REKLAMINIZI YAPTIRARAK DESTEK OLABİLİRSİNİZ.

Samsun’un Alaçam ilçesindeki PTT’den kendime bir hesap numarası açtım.Yukarıda ve ismimin üzerinde en altta bu numarayı bilginize sunuyorum.PTT binasına telefon,elektrik parasını yatırmaya gittiğinizde aklınıza geliyorsam,numarayı da bir kağıda yazmışsanız, bu numaraya beş lira yatırdığınızda,verdiğiniz adresten ve üye olduğum forum sitelerinden birinden adresinizi bana gönderdiğinizde, şiir kitabım imzalanarak,size posta ile gönderilecektir.Bu durum Türkiye için geçerlidir.Almanya ve diğer yabancı ülkelerdeki vatandaşlarımıza kitap göndermek çok masraflı olmaktadır.Bir çare de bulamadım.Forum sitelerinden bu yazımı okuyan vatandaşlarımızın Türkiye’de aileleri bulunmaktadır. Onlar postaneye gittiğinde ve  bu hesap numarasına 5 lira yatırdıklarında kitap kendilerine postalanacaktır.Bu hesabıma yatırılan  her yüz lira için 1.5 lira ücret alınmaktadır.Yirmi kişi ayrı ayrı hesaba para yatırsa, yirmi sefer 1,5 lira yatırması gerekir.Bu da 30 lira eder.Arkadaş olanlar,bir kişi adına hesaba yüz lira para yatırırsa, 1.5 lira vermiş olursunuz.Arkadaş olanlar, toplu halde posta numarasına para yatırmaları daha ekonomik olmaktadır.Google’ye Hasan Sancak –Noter Onaylı Rüya yazsanız,blogcu sitelerimdeki adres ve telefon numaralarından bana kolaylıkla ulaşırsınız.BENİM ANNEM MELEKTİ şiir kitabımdan bu şekilde ya da toplu halde şiir kitabı alarak destek vermek isteyenlerin kitapları da PTT kargosu ile gönderilecektir.Tek kitap gönderme ücreti PTT kargosuyla kitap fiyatı kadar para tutmaktadır.Toplu göndermeler daha ucuza gelmektedir. Bir şiir kitabını kalemle deftere yazmak, bilgisayara geçmek,sayfa düzenini yapmak,yanlışları düzeltmek,kelimeleri yerli yerine yerleştirmek…Büyük bir sabır ve çaba gerektirmektedir. Bunlar yapıldıktan sonra şiir kitabının okuyucuya ulaşması için paraya ihtiyaç vardır.Benim gibi maddi gücün yerinde değilse,üç tane evladın üniversitede okuyorsa,bir de emekli bir öğretmenseniz…Bu işin içinden çıkmak inanın çok zordur. Benim durumumda olan binlerce kişi bulunmaktadır. Eğer gücünüz yerindeyse,şiiri seviyorsanız,reklamınızı yaptırmak istiyorsanız bize ulaşınız.Kitabımın karton kapaklarında renkli olarak tanıtımlarınızı en güzel bir şekilde yapabilirsiniz.Bütün bu duygu ve düşünceler içerisinde günlerinizin mutlu,sağlık ve sıhhatle geçmesini diler,saygı ve sevgilerimi sunarım.


HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
Bağlı

SANCAK
Sayfa: [1]
 
Gitmek istediğiniz yer: