+ Köprübaşı Forum » KÜLTÜR VE SANAT » KİTAP (Kategori Sorumlusu: hamhum şurulup)
Sayfa: [1]
Konu: Şahane Hatalar Talih Kuşu  (Okunma Sayısı 2862 defa) Seçenekler Arama
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
« : 02 Temmuz 2012, 17:39 »
abanoz
» Ziyaretçi
Şahane Hatalar Talih Kuşu

Şahane Hatalar Talih Kuşu / Heather McElhattonBaşrolde okuyucunun olduğu, yapılan seçimlere göre aynı kitap içerisinde yüzlerce farklı sona ulaşılan, kaderi okurun yazdığı Şahane Hatalar'ın devam kitabı Şahane Hatalar Talih Kuşu Mart ayında raflarda yerini aldı.

Bu sefer yirmi iki milyon dolar kazanıyoruz, durağan ve sorunlu hayatımız bir anda ters yüz oluyor ve yapıtığımız seçimlere göre kendimizi kimi zaman bir şatoda tek başımıza bulacağız, kimi zamansa satın aldığımız adada sevgilimizle başbaşa otururken. Para mutluluk mu getirecek yoksa yoksul hayatımızı mı özleyeceğiz, olduğu gibi bize ve seçimlerimize bağlı. İkinci kitapta ilk kitaptan farklı olarak yazar aids, büyü, sinestezya gibi kavramlara da eğiliyor. Bu yönüyle sonlar daha eğlenceli, öyküler daha incelikli, sürprizler ise daha çok. Kısa zamanda çoksatanlar listesinde yerini alan Şahane Hatalar'ın devamı Şahane Hatalar Talih Kuşu'nun bir diğer özelliği ise öykülerin çok katmanlı olması. Yeni bir okuma deneyimi düşleyen okurlar için Şahane Hatalar Talih Kuşu tam size göre...

Arka Kapak


Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama bunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yuzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.
"Tıpkı hayatın kendisi gibi, ne zaman ne olacağını asla tahmin edemeyeceğiniz, dopdolu bir kitap."
Forbes
"Uyuşturucu, tecavüz, patlama, sevgi, aşk, huzur. Duygulu anlatım, kapkara mizah."
Publishers Weekly
"Raydan çıkmaya hazır mısınız?"
NY Times
"Başroldesiniz, hakkını verin."
Newsweek

Yazar:Heather McElhatton
Çevirmen:Dilek Berilgen Cenkciler

Sayfa Sayısı: 640
Dili: Türkçe
Yayınevi: APRIL
Bağlı
Sayfa: [1]
 
Gitmek istediğiniz yer: