Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
Ceviz Dallarıyazıcıyazıcıbizler_21ÇiçekBitki_7
 
Yeni Yazı İşleri Müdürü Göreve Başladı
Köprübaşı Kaymakamlığı'nın yeni Yazı İşleri Müdürü Nizamettin Alemdar görevine başladı. Bir süredir vekâleten yürütülen Köprübaşı Kaymakamlığı Yazı işleri Müdürlüğüne asaleten atama yapıldı.17yıl boyunca Araklı Kaymakamlığı'nda görev yapan Alemdar, İçişleri Bakanlığı'nın açmış olduğu sınavda başarılı olarak Köprübaşı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü oldu.

Köprübaşı NET ailesi olarak yeni Yazı İşleri Müdürümüz Sayın Alemdar'a hoş geldin diyor yeni görevinde başarılar diliyorum.

 

Sayın Nizamettin Alemdar'ın Özgeçmişi

1974 Yılında Trabzon Araklı İlçesi Taştepe mahallesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini Araklı ilçesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden 1997 yılında tamamladı.1998 yılında Araklı Kaymakamlığında ilk görev hayatına başladı.  Son beş yıldır Araklı Kaymakamlığında Yazı işlerinde Şef olarak görev yapan Sayın Alemdar, İçişleri Bakanlığının düzenlemiş olduğu sınavını başarılı olarak 11.11.2015 tarihinde İlçemiz 'de Yazı İşleri Müdürü olarak göreve başlamıştır. Sayın Alemdar evli ve iki çocuk babasıdır.

 
10.11.2015 Tuesday 20.27