Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
Çiçekyazıcıbizler_9yaziciyazıcıyazıcı
 
" Madalya ile Döneceğiz"
Türkiye Muaythai Şampiyonası Gençler ve Büyükler kategorisinde yarışacak sporcularımız Gebze'de yapılacak turnuvadan madalya ile döneceklerini söylediler.

Türkiye Muaythai Şampiyonası Gençler ve Büyükler kategorisinde yarışacak sporcularımız Gebze'de yapılacak turnuvaya hazırlanıyor. Sürmene Uzakdoğu Spor Kulübünden 6 kişi ile turnuvaya katılacak.  

Turnuvaya katılacak sporcularımız: 63,5 kiloda Tolgahan Malkoç, 57 kiloda Murat Balcı, 60 kiloda Kader Altunkaya, 60 kiloda Büyükler Fatih Şentürk, 51 kiloda Nagihan Kalyoncu ve 51 kiloda Elif Hayıroğlu.

Sürmene Uzakdoğu Spor Kulübü Başkanı Eyüp Emin Erdoğan şampiyonaya katılacak olan Sporculara derece yapmaları halinde prim sözü vererek şunları söyledi: "Kulubümüz yeni bir kulüp olmasına rağmen sesimizi kısa zamanda duyurduk. Ağırlıklı olarak Sürmene ve Köprübaşı İlçesinde olan sporcular  Gebze ilçesinden şampiyon olarak dönmelerini bekliyoruz".

29 Mart 2011 tarihinde başlayacak olan ve 02 Nisan 2011 Tarihinde final müsabakalarıyla sona erecek olan Şampiyonada 1. olanlar 23-29 Nisan 2011 Tarihinde Antalya'da yapılacak olan Avrupa Muaythai Şampiyonasında Milli forma ile Ülkemizi temsil edecektir ilk dereceye giren sporcular ise 2011 Süper Lig sezonunda kulüpleri adına yarışacaklardır.

Şampiyona TRT Spor, Kanal 24 ve  10 ulusal TV ile  basın tarafından takip edilecek Uydu yayını yapan Çay TV tarafından finaller canlı olarak verilecektir.

 
24.03.2011 Thursday 01.29