Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
Köprübaşı Merkez SonbaharyazıcıyaziciBitki_92yazicibizler_17
 
Sel Felaketi Eşsiz Bir İftarla Anıldı
27 Ağustos 1998'de yaşanan ve 47 insanımızı kaybettiğimiz Beşköy Sel Felaketi, Beşköy beldesinde yapılan geniş katılımlı iftarla yad edildi. Geleneksel iftara birçok sektörden konuklar katıldı. Programda ,dünya birincisi Güney Afrikalı hafız Abdurrahman Sadien ile dünya ikincisi ve Türkiye birincisi hafız Mehmet bilir halkımızı ihya eden Kur'an ziyafeti sundular. Kur'an okunmasının ardından Espiye Müftüsü Mehmet Yazıcı'nın harika duası ile iftar yemeğine geçildi.

İftar yemeğine  AKP Trabzon Milletvekili Sayın Safiye Seymenoğlu, Köprübaşı Kaymakamı Sayın Hamza Özer, Sürmene Belediye Başkanı Sayın Fikri Usta, Köprübaşı Belediye Başkanı Sayın Ali Rıza Hacıefendioğlu, Dernekpazarı Belediye Başkanı Sayın Cevdet Cemal Cansız, Beşköy Belediye Başkanı Yahya Narmanlı, Türk Kızılayı Köprübaşı Şube Başkanı Sayın Aslan Aksoy, İstanbul Beşköylüler Derneği Onursal Başkanı Sayın Hayrettin Yazıcı, İstanbul Beşköylüler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Kaldırım, Sürmene Devlet Hastanesi Başhekimi Hakan Usta,  Gebze Beşköylüler Derneği Başkanı Sayın Mustafa Türkoğlu, Bursa Beşköylüler Derneği Başkanı Sayın Ahmet Temel Yılmaz ile siyaset, medya ve iş dünyasından birçok konuk katıldı. Her yönüyle güzel bir anma programı ve iftar oldu.

 

Köprübaşı NET ailesi olarak böyle geniş katılımlı bir organizasyondan alnının akıyla çıkan Beşköy Belediye Başkanı Sayın Yahya Narmanlı ve ekibini kutluyoruz.

 
07.08.2013 Wednesday 12.17