Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
anılarbizler_14Şimşir Dallarıbizler_8yaziciyazici
 
Köprübaşı Darbeye Karşı Tek Yürek
15 Temmuz Cuma gecesi, darbe girişimini engellemek, ülkemizin birliğini ve beraberliğini sağlamak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın talimatı ile gerekli cevabı vermek; vatanın bütünlüğünü ve milletin iradesini korumak amacıyla meydanlara inen halkımız bu gün demokrasi nöbetlerine ara verdi. Demokrasi nöbetlerinin finali tüm yurtda olduğu gibi ilçemizde de yoğun ilgi gördü.

İlçemizde demokrasi yürüyüşüne Kaymakamımız Sayın Hasan SADEBIYIK ,Köprübaşı    Jandarma Komutanı  Semiz HAZANTEKİN, Belediye Başkanı Sayın Ahmet TEKKE,daire amir ve memurları ,siyasi parti temsilcileri ve Köprübaşı halkı yoğun ilgi gösterdi.
     Köprübaşı Hükümet Konağı önünde başlayan yürüyüş; Köprübaşı'nın ana caddesi  boyunca bayrak ve sloganlarla devam ederek yine aynı yerde Kaymakamımız Sayın Hasan SADEBIYIK  ve   Köprübaşı Belediye Başkanı Sayın Ahmet TEKKE  yaptıkları konuşmalarında,15 Temmuz 2016 Cuma gecesi gerçekleşen darbe girişimini şiddetle kınadılar  ve halkımıza duyarlılıklarından dolayı teşekkür ettiler.

 
11.08.2016 Thursday 13.14