Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
yazıcıyazicibizler_1bizler_20bizler_20yazıcı
 
Kaymakamlık Kupası Öğretmenlerimizin
17 Kasım 2012 Cumartesi günü başlayan ve 18 yaş üstü erkeklerden oluşan 20 takımın katıldığı Köprübaşı Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası, nefes kesen Öğretmenler-Konuklu maçıyla sona erdi. Final Maçında, setlerde Konuklu takımına karşı 3-1'lik üstünlük sağlayan Öğretmenler takımı Kaymakamlık Kupası'nın sahibi oldu. Sonucu merakla beklenen final maçına ilgi büyüktü.

Turnuva sonunda Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Sayın Birdal Öztürk Güneşli takımına celtilmenlik ödülünü, Beşköy Belediye Başkanı Sayın Yahya Narmanlı Fırtına2013 ve TEDAŞ takımlarına üçüncülük ödüllerini, Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın Cemalettin Yazıcı Konuklu takımına ikincilik ödülünü verirken; Kaymakamlık Kupası, Köprübaşı Kaymakamı Sayın Hamza Özer ile Türk Kızılayı Köprübaşı Şube Başkanı Sayın Aslan Aksoy tarafından turnuvada birinci olan Öğretmenler takımına takdim edildi. Öğretmenler takımının kaptanı olan Köprübaşı Lisesi Müdürü Sayın Ali Aydın, turnuvada emeği geçenlere teşekkür etti. Turnuvanın final gününde, konuklara lahana sarması ile sigara böreği de ikram edildi.

Köprübaşı NET  ailesi olarak, başta turnuvanın şampiyonu olan Öğretmenler ve ikinci olan Konuklu takımlarını kutluyor, üçüncü olan ve celtilmenlik ödülleri alan takımlarımız ile turnuvaya katılan bütün takımlarımızı tebrik ediyoruz. Turnuvada emeği geçenlere teşekkürler.

 

 

 

 
14.12.2012 Friday 18.34