Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
biz_14bizler_20bizler_10yazıcıbiz_22bizler_10
 
Yeni Kaymakamımız Göreve Başladı.
İçişleri Bakanlığı'nın 3 Eylül 2014 Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Karaman'ın Başyayla ilçesine atanan Köprübaşı eski Kaymakamı Sayın Hamza Özer'den boşalan makama, atanan yeni Kaymakamımız Sayın Hasan Sadebıyık  bu gün göreve başladı.

Öz Geçmişi:
Konya-Hadim Dedemli Kasabası doğumlu olan Sayın Hasan Sadebıyık, ilköğrenimini Alanya Hayate Hanım İlköğretim Okulu, Orta öğrenimini ise Alanya Lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlayarak, 2007 yılında Devlet Hava Meydanları işletmesi genel müdürlüğü bünyesinde Antalya ve Esenboğa Havalimanı'nda Havacılık Bilgi Yönetimi (AIM)-Notam ofis departmanında 3 yıl görev almıştır. 2010 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine Kırşehir Kaymakam adayı olarak intisap eden, Sayın Sadebıyık, İl stajını Kırşehir İli, Refiklik Stajını Bursa-İnegöl İlçesi, teftiş stajını Erzurum ilinde tamamlamıştır. Denizli-Güney  ve Eskişehir-Han ilçelerinde Kaymakam Vekilliğinin ardından  Kütahya-Domaniç İlçesinde Kaymakam olarak görev yapmıştır..22.09.2014 tarihinde Trabzon Köprübaşı ilçesinde  göreve başlamıştır. Yurtdışı stajı kapsamında İngiltere'de University of Essex'tepolitika üzerine master yapan Sayın Sadebıyık Firdevs Sadebıyık hanımefendiyle evli ve bir çocuk babasıdır.
Köprübaşı NET ailesi olarak , Köprübaşı'nın Yeni Kaymakamı Hasan Sadebıyık beye hoş geldin diyor ve başarılar diliyoruz.

 

 
22.09.2014 Monday 15.41