Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
yaziciyazıcıbiz_9yazıcıyazıcıBitki_89
 
Köprübaşı Birlik Beraberlik Gecesi
İstanbul Köprübaşılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin bu yıl beşincisini  düzenlediği  geceye Köprübaşı Kaymakamı Hamza Özer,Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Rıza Hacıefendioğlu,Trabzon İl  Genel Meclisİ üyesi Uğur Aydın,Köprübaşı Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Aydın,Köprübaşı Belediye Başkan adayları,muhtarlar , çok sayıda Köprübaşılı  iş adamı, siyasetçi, bürokrat ve  halkımız iştirak etti.

İstanbul Köprübaşılılar Derneği Başkanı Sayın Osman Karamehmetoğlu'nun organize ettiği İstanbul Beykoz'da Çavuşbaşi Kasrı Restaurant'daki  etkinlik yerel seçimlerin yaklaşması nedeni ile Belediye Başkan adaylarının kısa konuşmaları ile başladı.Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Rıza Hacıefendioğlu,İstanbul Köprübaşılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kurucusu ve eski Başkanı Kazım Sancak'ın  konuşmalarının ardından  gece.kemence eşliğinde horon ile devam etti. .Köprübaşılar Adem Ekiz,İsmail Karataş ve Onur Şahin'in türküleri ile geç saatlere kadar birlik beraberlik içersinde eğlendiler.

Köprübaşı Gecesi Kaçkar TV'den de naklen yayınlandı ve geceye katılamayan Köprübaşılılar etkinliği televizyon ekranlarında izledi. Köprübaşı NET ailesi olarak, başta İstanbul Köprübaşı Kültür ve Yardımlaşma Derneği olmak üzere geceye katkı sağlayan hemşerilerimizi düzenlemiş oldukları bu anlamlı etkinlikten dolayı kutluyor

 
08.03.2014 Saturday 22.18