Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
Çiçekyazıcıyazicibizler_18yaziciyazıcı
 
Ailem Eğitimde , Geleceğim Güvende
Köprübaşı  Kaymakamı Sayın Hasan SADEBIYIK'ın girişimleri ile Köprübaşı Milli Eğitim ve Köprübaşı Halk Eğitim Müdürlüğü'nün katkılarıyla düzenlenen ''Aile Eğitim Programı Kursu'' eğitiminin bu gün diploma töreni yapıldı.

     Aile Eğitim Uzmanı Ayla KURT tarafından '' Ailem eğitimde ,geleceğim güvende'' sloganı ile  özelikle çocukların gelişiminin desteklenerek en üst düzeye çıkarılması ve aile içi iletişimi kuvvetlendirerek sağlıklı bir aile ortamı oluşturmak ve geleceğe daha iyi hazırlanmış aileler yetiştirmek amaçlanmıştır.

     Köprübaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda  düzenlenen ,kurs ödül töreni Kaymakamımız Sayın Hasan SADEBIYIK ,Köprübaşı Garnizon Komutanı Sayın Semih HAZANTEKİN ,Köprübaşı Belediye Başkanı Sayın Ahmet Tekke ,daire amirleri ,Kursiyer öğrenciler ve  halkımızın katıldı.

    İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan ödül töreni Aile Eğitiminin önemi üzerine Köprübaşı Halk Eğitim Müdürü Sayın Aydın SANCAK , Aile Eğitim Uzmanı Sayın Ayla KURT ve kurs öğrencilerinden  Köprübaşı  Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Sayın Ayşegül AYDIN KAYA Aile Eğitiminin önemini vurgulayan konuşmalar yaptılar. Kursiyerlerin Sertifikalarının dağıtılması , hatıra fotoğrafı çektirilmesi ve kursiyer öğrencilerin hazırlamış olduğu ikramlarla etkinlik son buldu.

 

 
02.06.2016 Thursday 21.32