Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
yazıcıyaziciyazıcıyaziciMart ÇiçekleriÇiçekler
 
Polis Teşkilatının 170.yılı
Polis Teşkilatının 170.Yılı ve Polis Haftası nedeniyle ilçemizde Polis Haftası coşkuyla kutlandı. Köprübaşı Hükümet Konağı önünde Kaymakamımız Sayın Hasan SADEBIYIK, Garnizon Komutanı Sayın Adem İLBEYLİ ,Köprübaşı Belediye Başkanı Sayın Ahmet TEKKE, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, öğrenciler ,öğretmenler ve halkımızın katılımı ile coşkuyla kutlandı.

  Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde Köprübaşı Merkez Camiinde mevlit okutulmasının ardından , ilçemizde görev  yapan polis memurlarından bir grup,  Köprübaşı Kızılay Başkanlığında kan bağışında bulundular. Köprübaşı'ndaki okulları gezerek polislik mesleği, güncel güvenlik sorunları ve korunma yoları konusunda bilgilendirilmede bulundular. Trabzon Kültür Müdürlüğü ve Trabzon İl Kütüphanesi çalışanları işbirliği ile Köprübaşı' lı öğrencilerle okuma etkinliğine katılıp öğrencilere kitap dağıttılar.

 

   Köprübaşı Emniyet Müdür Vekili Zekeriya ARSLANTAŞ  tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunulduğu törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Polis Haftası nedeniyle düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi. Başarılı Polis memurlarına belgeleri Kaymakamımız Hasan SADEBIYIK tarafından verildi. Daha sonra polis memurları tarafından hazırlanmış olan ikramların ardından , Kaymakamlık Makamında hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile kutlama son buldu.

 
10.04.2015 Friday 19.35