Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
biz_17bizler_14Örümcekbizler_7Çiçekbizler_17
 
Yeni Başkan Ahmet Tekke Görevi Devraldı
Adalet Kalkınma Partisi'nden Köprübaşı Belediye Başkanlığı'na seçilen Ahmet Tekke Belediye Başkanı Ali Rıza Hacıefendioğlu'ndan görevi devraldı.

30 Martta yapılan yerel seçimlerin ardından Adalet ve Kalkınma Partisinden Belediye Başkanı seçilen Ahmet Tekke,  Köprübaşı İlçe Başkanı Hüseyin Kadıoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Aydın, Belediye Meclis üyeleri ve bir grup seçmeni ile birlikte Köprübaşı Belediye Başkanlığı'na geldi.
   Köprübaşı Belediye Başkanlığı makamında düzenlenen devir teslim töreninde Adalet ve Kalkınma Partisi eski Belediye Başkanı Ali Rıza Hacıefendioğlu, yeni Belediye Başkanı Ahmet Tekke'yi tebrik ederek kendisine başarılar diledi ve her zaman yanında olacağını söyledi.Yeni Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet Tekke ,eski Belediye Başkanı  Ali Rıza Hacıefendioğu'na yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi sundu. Ali Rıza Hacıefendioğlu ,kendisine teşekkür plaketi sunan yeni Belediye Başkanı Ahmet Tekke'ye  ve on yıllık görevi boyunca kendisine destek olan Köprübaşı halkına teşekkür etti. Köprübaşı NET ailesi olarak yeni Belediye Başkanımız Ahmet Tekke'ye  yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 
03.04.2014 Thursday 15.31