Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
ÇiçekDeğişik Renkte Orman GülleriBitki_84bizler_13yazıcıyazıcı
 
Kervanyolu Proje Sunumu ve Teşekkür Belgesi T
  Sürmene'den Köprübaşı ve  Bayburt'a uzanan Kervan Yolu  ve  çevresindeki havzada tarihi ve kültürel değerlerin tespit edilerek bu değerlerin  korunmasını, ekoturizm, kültür ve yayla turizminin geliştirilmesini  amaçlayan Kervanyolu Proje sunumu ve teşekkür belgesi töreni Sürmene Gençlik Merkezi 'nde  katılımcıların iştiraki ile gerçekleştirildi.

   Törene Sürmene Kaymakamı Şevket Atlı,Köprübaşı Kaymakamı Hamza Özer,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi üstün ,Sürmene Eski Belediye Başkanı Fikri Usta, Köprübaşı Beşköy Eski Belediye Başkanı Yahya Narmanlı Yard.Doç.Dr. Coşkun Erüz ,Trabzon Turizim İl Müdürü , ve çok sayıda davetli katıldı.

   Yrd. Doç. Dr. Coşkun Erüz, tamamlanan Kervanyolu projesi hakkında sunum eşliğinde kısa bilgiler verdi. Türkiye'nin en önemli yüksek rakım turba bataklığı olan Ağaçbaşı Yaylası'na dönük eko-turizm, kuş gözlem, endemik bitki gözlem ve doğa fotoğrafçılığı, karavan turizmi, kültür turizmi, yayla şenliklerinin yer aldığı proje sunumu ve teşekkür belgesi töreni hatıra fotoğrafları çektirilmesinin ardından son buldu.

 
19.07.2014 Saturday 14.44