Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
bizler_6bizler_13yazıcıyazicierdoganbizler_15
 
Bütün Adaylara Çağrımızdır: Projeni Anlat
Habercilik anlayışımızda önemsediğimiz ölçütlerden biri de budur: "Köprübaşı'nı yönetmeye aday bütün hemşehrilerimize eşit mesafede durmak, projelerini anlatmaları için tümüne eşit sürede ve eşit koşullarda söz hakkı tanımak. Temel aldığımız ölçüt kapsamında bize ulaşan adaylara zaman zaman haber sütunlarımızda yer verdik. Seçime kısa bir süre kala kulislerin hareketlendiği ilçemizde, biz de "bizi yönetmeye talip olanlara ve seçim yapmak zorunda olan halkımıza" sitemizin kapılarını açmış bulunuyoruz.

Belediye başkan adaylığı kesinleşmiş veya henüz aday adayı konumunda olan hemşehrilerimize, belediye meclis üyesi adaylarımıza ve muhtar adaylarımıza çağrımızdır. Talep edildiği takdirde, talep eden aday için internet ortamında program hazırlayacağız. İlk olarak ana haber sütunumuzda, adayı tanıtıp programın başlama saatini yayınlayacağız. Program, adayın projelerini anlatmasıyla başlayacak ve halkımız da adayımıza merak ettiği soruları yöneltecek. Adaylara, program esnasında "öneri, istek ve eleştiri" yöneltmek, adaylarımızı yakından tanımamıza olanak sağlayacak, yönetmeye talip adaylarımızın da ilçe halkının ihtiyaçlarını saptamasına yardımcı olacaktır. Program esnasında adaylara, hakaret ve hoş olmayan küçültücü ifadeler kullanılmasına kesinlikle izin verilmeyecektir.

Köprübaşı NET ailesi olarak "Projeni Anlat" çalışmasını önemsediğimizi belirtmek istiyoruz. Particilik, mahallecilik, akrabacılık gibi ilkel anlayışla değil projeleriyle seçim meydanlarına çıktığını ifade eden adaylarımıza kapılarımız sonuna kadar açık.

Köprübaşı'nı yönetmeye mi talipsin? Akpınar'ı mı? Dağardı'yı mı? Yağmurlu'yu mu?

Projeni anlat.

 
22.12.2013 Sunday 14.46