Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
yazıcıbiz_1yazıcıbizler_20davetÇiçek
 
Bayram Öncesi Büyük Acı
Beşköy Büyükdoğanlı yolu güzergahında, içinde Mehmet Odabaş Tahsin Yazıcı ve kızı Esra Yazıcı'nın bulunduğu araç yaklaşık 70 metre uçurumdan dereye yuvarlandı. Kaza sonrası Tahsin Yazıcı ve Mehmet Odabaş olay yerinde hayatını kaybederken yaralı Esra Yazıcı'yı kaza yerinden çıkarmak için karanlıkta çetin arazi şartlarıyla mücadele edildi ve zamanla yarışıldı. Esra Yazıcı, insanımızın yoğun çabasıyla yol kenarından bekleyen ambulansa ulaştırıldı ve oradan da hastaneye kaldırıldı.

Biz de sağlık ekipleriyle olay yerine ulaştık. Gerek gece olması gerekse çetin arazi koşulları nedeniyle olay yerine ulaşmamız epey bir zaman aldı. Bu kaza bize gösterdi ki bir kaza olsa dereye düşen araca ulaşmak gerçekten çok zor. Duble yollar yapmak yetmiyor demek. Duble yolun kenarına bariyer de yapmak gerekiyor. En azından 50 metrede bir, yoldan dereye ulaşımı sağlayacak merdiven tarzı ulaşım araçları gerekiyor. Dün gece o kadar zaman kaybı olmasaydı, kaza yerine ilk ulaşıldığında hayatta olan ve hastaneye kavuşturulamadığı için oracıkta hayatını kaybeden bir vatandaşımız belki de hayattaydı şimdi. Vergisini, elektrik faturasını tıkır tıkır ödeyen ama doğru dürüst hizmet görmeyen bu coğrafya insanına reva gördüğünüz hayattan utanın! Yazıklar olsun diyoruz!  

Köprübaşı NET ailesi olarak hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı kardeşimize acil şifa diliyoruz. Allah, kederli ailelerine sabır versin.    

Not: O çetin koşullarda hayat kurtarmak için canla başla mücadele eden insanımızı kutluyoruz.  Gösterdikleri özveri, sorumsuz devlet büyüklerimize ders olsun.

 
07.08.2013 Wednesday 12.18