Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
Yabani ÇilekKöşk YaylasıyazıcıBitki_70Bitki_113yazici
 
Başkandan Başarı Sözü
İlçemizde Uzakdoğu sporlarına duyulan ilgi, beraberinde başarıyı da getirdi. Rize'nin Pazar ilçesinde yapılan Kulüplerarası Dostluk Turnuvası'nda; Kader Altunkaya birinci olurken, Ahmet Sancak ile Ercan Kaya ikinci, Furkan Malkoç ise üçüncü oldu. Biz de zaman zaman bu sütunlarda, sporcu gençlerimizin sorunlarına ve elde ettikleri başarılara değinmeye çalıştık. Bu başarı bir ekip işi ve ekibin başında olan kişiyle, yani kulüp başkanıyla hedeflerini konuştuk.

Ringin perde arkasındaki asıl mimar, hiç kuşkusuz Sürmene Uzakdoğu Spor Kulübü Başkanı Sayın Eyüp Emin Erdoğan. 47 yaşında olmasına rağmen bir taraftan bir sporcu gibi antrenman yaparken diğer taraftan da bu sporun kurumsallaşmasında büyük emek sarfetti. İlçemizdeki varlıklı insanlarımıza da Köprübaşı gibi küçük bir yerde bir esnafın neler başarabileceğini kanıtladı. Hedeflerini sorduğumuzda tek kelimeyle yanıt verdi başkan: "başaracağız".

Köprübaşı NET ailesi olarak,  ülkemizde ilçemizin sesini duyuran başta Sürmene Uzakdoğu Spor Kulübü Başkanı Sayın Eyüp Emin Erdoğan'ı, antrenör çift Bünyamin - Selda Hayıroğlu'nu, sporcu gençlerimizi ve bu başarıda emeği geçen herkesi yürekten kutluyoruz.

 
11.08.2010 Wednesday 23.13