Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
bizler_10yazıcıbiz_5yaziciyazicibiz_16
 
Avrupalı Köprübaşılılar 26 Nisan'da Buluşuyor
Köprübaşılılar, 26 Nisan'da üçüncüsünü düzenleyecekleri ''Birlik, Beraberlik ve Dayanışma'' gecesiyle bir araya gelecek.Merkezi Almanya'nın Neuss kentinde bulunan Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Kültür Sosyal ve Dayanışma Derneği'nin organizesinde düzenlenecek etkinlik için hazırlıklar başladı. Gece için Lüdenscheid şehrindeki 3 bin kişilik tarihi balo salonu tutuldu

Merkezi Almanya'nın Neuss kentinde bulunan Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Kültür Sosyal ve Dayanışma Derneği'nin organizesinde düzenlenecek etkinlik için hazırlıklar başladı. Gece için Lüdenscheid şehrindeki 3 bin kişilik tarihi balo salonu tutuldu.
Televizyon sunucusu Murat Kurt'un sunumu ile gerçekleşecek gecede; Karadenizin güçlü sesleri, Karadeniz rüzgarını kemençesiyle estiren üstadlar sahne alacak. Ayrıca geceye Köprübaşı Kaymakamı, belediye başkanı başta olmak üzere eğitim, iş, sanat, siyaset ve medya dünyasından bir çok davetli katılacak.
Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Kültür Sosyal ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Anaç, 3 yıldır bu etkinliği düzenlediklerini belirterek, "Amacımız birlik, beraberlik ve dayanışma içinde insanlarımızı bir araya toplamak. Bu gecemizde Almanya'nın yanı sıra diğer Avrupa ülkelerden de çok sayıda hemşerimizle bir araya gelmektir" dedi. Başkan Anaç, 26 Nisan'da düzenleyecekleri geceye, Köprübaşılı olan veya olmayan herkese davet çağrısı yaptı.
''Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Gecesi'' ile İlgili Detaylı Bilgi İçin:
0170-4765505 (Başkan Ahmet Anaç), 0176-36783535 (Erol Ertürk), 0178-8132412 (Mustafa Aydın) telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

 
04.02.2014 Tuesday 08.30