Düğün Haberleri
Vefat Haberleri
Spor Haberleri
Etkinlik Haberleri
Doğum Haberleri
Son Haberler
Anasayfa
Haberler
Forum
Fotoğraflar
Sohbet
Oyun
Galeriden
anılarbiz_1yazıcıbizler_8yazıcıbiz_6
 
24 Kasım Öğretmenler Günü İlçemizde Kutlandı
İlçemizde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması Hükümet Konağı  önündeki Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Dursun YAZICI'nın çelenk koymasıyla başladı. İlçemizde görev yapan öğretmenlerden oluşan bir grup 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Sayın Kaymakamımız Hasan SADEBIYIK'ı makamında ziyaret ettikten sonra, programa Köprübaşı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda devam edildi.

      İstiklal Marşı ve Saygı Duruşundan sonra ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Dursun YAZICI'nin günün anlam ve önemini belirten konuşması, öğrencilerin öğretmenler günü ile ilgili   şiirleri  ve slayt gösterileri ile devam etti.
Öğretmenler Günü ile ilgili yapılan yarışmalarda  dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.Programda aday öğretmenler toplu şekilde yemin ettiler.
     24 Kasım Öğretmenler Günü  ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e "Başöğretmenlik" verilişinin 88. yıl dönümü ilçemizde,Kaymakamımız Sayın Hasan SADEBIYIK, Jandarma Komutanı Sayın Semih HAZANTEKİN, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, öğrenciler ,öğretmenler ve halkımızın katılımı ile coşkuyla  kutlandı.

 
27.11.2016 Sunday 21.19